عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران - مطالب مرداد 1393

عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران
عمرانکده بهترین لحظات را برای شما آرزو دارد
به کانال تلگرام عمرانکده بپیوندید. جزوات،پروژه،فیلم،عکس،پاورپوینت،ورکشاپ و . . .! www.Telegram/omrankadeh

عمرانکده بهترین مکان برای تبلیغات شماست.محصول و یا خدمات خود را به هزاران مخاطب صنعت ساختمان و عمران معرفی کنید. .
کارامحاسب ایتبس سون کنترل - سیویلرن  نرم افزار طراحی اتصالات فولادی DCON   نرم افزار فم دیزاین

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
نویسندگان
مهندس امینی (533)
تبلیغات

بسپار

محکدر مسابقه عکاسی از پدیده های فیزیکی که توسط بنیاد علمی - آموزشی قلم چی برگزار گردید ؛ عکس زیر به عنوان بهترین عکس انتخاب شد.
آزمایش مرکز جرم چنگالها که در خارج از جسم ان قرار دارد
توضیح عکس :
مرکز جرم برخی اجسام مثل کره ؛ مکعب و یا غیره . . . در مرکز آنها قرار دارد. ولی مرکز جرم برخی دیگر از اجسام ؛ در خارج از جسم قرار دارد. در این آزمایش که عکس آن را در بالا مشاهده می کنید ؛ با استفاده از  چنگال و خلال دندان ؛ تعادل در راستای مرکز جرم چنگالها که نوک خلال دندان است بوجود آمده است تا گشتاور دو طرف این نقطه با هم برابر شود.


این عکس توسط علیرضا ابوطالبی از بابلسر برای ما ارسال شده است.
در نگاه اول این تصویر برای خیلی ها باور کردنی نیست. برای همین جهت اثبات این عکس از قهرمان این مسابقات خواستیم تا همین عمل را در مقابل دوربین ؛ همراه با توضیح برای ما انجام دهد و برای ما ارسال کند. برای دانلود و دیدن این فیلم زیبا از لینک زیر اقدام کنید. جا دارد همین جا از این دانشمند کوچولو تشکر و قدردانی کنیم. شما دوستان را به مشاهده این فیلم کم حجم دعوت می کنیم.

فیلم ازمایش مرکز جرم دو چنگال در خارج از آنها

دانلود فیلم اثبات عکس فوق

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 29 مرداد 93 ساعت: 12:31 ق.ظ ا نظرات ()
موضوع : مستندکده ،
برچسب ها : آزمایش اثبات خارج بودن مرکز جرم اجسام، مرکز جرم، مرکز ثقل، علیرضا ابوطالبی، موسسه قلم چی، ازمایش چنگال و خلال دندان،در این بخش یک کتاب بسیار آموزنده و مفید و همچنین بسیار جدید را برای دانلود شما هزیزان قرار داده ایم. کتاب "Concrete Buildings in Seismic Regions" کتاب بسیار آموزنده ای است که در سال 2014 منتشر شده است. در این کتاب به آخرین روش های طراحی لرزه ای ساختمان های بتن آرمه در جهان و همچنین بهسازی لرزه ای سازه های بتنی پرداخته شده است. امید است که از این کتاب نهایت استفاده را ببرید.

دانلود
رمز بازگشایی فایل فشرده : omrankadehsepahan


دانلود کتاب جدید طراحی ساختمان های بتنی در مناطق لرزه خیز - سال 2014
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 19 مرداد 93 ساعت: 05:22 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده ،امروز بعد از مدتها با یک نرم افزار محاسباتی تحت اکسل جهت کنترل دریفت سازه ها در خدمت شما عزیزان هستیم. این نرم افزار توسط دوست و همکار بسیار خوبمان جناب اقای مهندس "امین خاتمی" تهیه شده استو که جا دارد همینجا از ایشان بابت در اختیار گذاشتن رایگان برنامه شون برای استفاده عموم مهندسین و دانشجویان ؛ کمال تشکر و قدردانی را نماییم. در ادامه میتوانید این نرم افزار بسیار مفید را از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود

نرم افزار تحت اکسل کنترل دریفت ساختمان
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 19 مرداد 93 ساعت: 04:24 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نرم افزارکده ،
برچسب ها : نرم افزار تحت اکسل کنترل دریفت ساختمان، کنترل تغییر مکان جانبی نسبی سازه توسط اکسل، برنامه اکسلی چک دریفت سازه ها، دانلود رایگان نرم افزارهای جانبی مهندسی عمران تحت اکسل، دانلود بهروز ترین مطالب مهندسی عمران و ساختمان، برنامه تحت اکسل کنترل های پس از آتالیز در ایتبس، نرم افزارهای جانبی طراحی سازه با Etabs،با توجه به مسکوت بودن مقررات ملی ساختمان ایران در خصوص ضوابط طراحی دیوارهای برشی بتن آرمه در سازه های فولادی ، کارگروه سازه مدیریت کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز ، مطابق توصیه مقررات مزبور ، اقدام به گردآوری و تدوین ضوابط مربوطه بر اساس آئین نامه های معتبر بین المللی نموده است. لذا جهت ایجاد وحدت رویه در انجام محاسبات سازه ، از این پس بکارگیری این ضوابط به عنوان حداقل های لازم در طراحی سیستم های سازه ای مربوطه الزامی است. چهارچوب اصلی این دستورالعمل از آئین نامه طرح لرزه ای سازه های فولادی آمریکا AISC 341-10 برگرفته شده است. آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه و همچنین فصل های مرتبط مورد استفاده در این دستورالعمل به شرح زیر اند:

1- AISC 341-10; Chapter H: Composite Braced-Frame and Shear Wall Systems
2- AISC 360-10; Chapter I: Design of Composite Members
3- AISC Design Guide 6 (2001): Load and Resistance Factor Design of W-Shapes Encased in Concrete
4- ACI 318-08; Chapter 10, Section 10.13: Composite Compression Members


پی دی اف فوق را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 9 مرداد 93 ساعت: 01:36 ق.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ، آموزشکده ،
برچسب ها : طراحی دیوار برشی بتنی در سازه فولادی، ضوابط طراحی دیواربرشی بتن آرمه در ساختمان های فلزی، مقررات و آیین نامه دیوار برشی در اسکلت فولادی، دستورالعمل طراحی دیوار برشی بتنی در سازه فلزی، کارگروه سازه مدیریت کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز، دانلود به روز مقالات و مظالب عمرانی،مژده برای دوستان مترور و دانشجویان و علی الخصوص پیمانکاران

در چند پست قبل تمامی فهرست بهاء سال 93 را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم قرار دادیم. در این بخش نیز همان فهارس بهاء سال 1393؛ در فرمت نرم افزار قدرتمند اکسل (EXCEL) را ، پیشکش شما عزیزان خواهیم کرد. در این قایل اکسلی که از لینک زیر قابل دسترسی است ؛ بصورت کاربرگ های جداگانه ؛ تمامی فهرست بهاء رشته های گوناگون آورده شده است. یکی از محاسن فهرست بهاء تحت اکسل ؛ در تهیه کاربرگ های محاسباتی در زمینه متره و غیره است. به عبارتی با در اختیار داشتن فایل اکسل فهارس بهاء ؛ بسیاری از کاربردهای فهرست بهاء بصورت برنامه نویسی شده در محیط اکسل ؛ قابل انجام است. امیدواریم با در اختیار داشتن این فایل بسیاری از مشکلات شما عزیزان برطرف گردد. در ادامه شما دوستان را به دانلود این مجموعه مفید دعوت می کنیم.

رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

دانلود رایگان فهرست بهاء سال 1393 تحت اکسل (کلیه رشته ها)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 2 مرداد 93 ساعت: 04:24 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ،
برچسب ها : فایل اکسل فهارس بهاء 93، دانلود رایگان نسخه اکسلی فهارس بهاء سال 1393، فرست بهاء 93 رشته ابنیه و راه و تاسیسات تحت اکسل، فهرست بهاء تمامی رشته ها در اکسل، فهرست بهاء کلیه رشته در نرم افزار Excel، فرهرست بهاء ابنیه ؛ راه ؛ تاسیسات ؛ آب ؛ راهداری ؛ آب روستایی ؛ آبخیزداری ؛ سدسازی ؛ انتقال آب و فاضلاب،در پیرو پست قبلی ؛ سازمان نوسازی مدارس در رابطه با بررسی مبحث دهم سال 92 با ویرایش سال 87 ؛ نیز پی دی افی را در اختیار مهندسین و دانشجویان عمراه قرار داده است. در پست قبل ویرایش چهارم آیین نامه 2800 با ویرایش سوم مقایسه و بررسی شد و در این پست نیز مبحث دهم مقررات ملی ساختمان ویرایش 92 با ویرایش قبل (87) مقایسه و بررسی شده است که در ادامه میتوانید این پی دی اف آموزنده و مفید را از لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

مقایسه و بررسی مبحث دهم مقررات ملی ساختمان ویرایش 92 با ویرایش 87 (سازمان نوسازی مدارس)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 2 مرداد 93 ساعت: 04:10 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ،
برچسب ها : مقایسه مبحث دهم مقررات ملی ساختمان ویرایش 92 با ویرایش 87، بررسی مبحث دهم 92، تفاوت های مبحث 10 سال 92 با ویرایش سال 87، بررسی تغییرات اعمال شده در مبحث دهم سال 92 توسط سازمان نوسازی مدارس کشور، مهمترین تغییرات مبحث دهم ویرایش 92، دانلود رایگان جدیدترین نسخه های مباحث مقررات ملس ساختمان، بحث و بررسی پیرامون مباحث مقررات ملی ساختمان ویرایش های سال 92،در این بخش با یک پی دی اف بسیار آموزنده در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که همه میدانیم پارسال پیش نویس ویرایش چهارم آیین نامه 2800 زلزله به جامعه مهندسی ابلاغ شد و از مهندسین خواسته شد که آن را بررسی نموده و ایرادات و ابهامات آنرا بررسی کنند. در این راستا سازمان نوسازی مدارس این پیشنویس را با نسخه قبل آن یعنی ویرایش سوم ؛ مقایسه نموده و آنرا مورد بررسی قرار داده است. در ادامه میتوانید این پی دی اف آموزنده  را از لینک زیر دانلود و مطالعه بفرمایید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

مقایسه و بررسی آیین نامه 2800 زلزله ویرایش های سوم و چهارم (سازمان نوسازی مدارس)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 2 مرداد 93 ساعت: 03:50 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ،
برچسب ها : مقایسه ویرایش های سوم و چهارم آیین نامه 2800 زلزله، بررسی تغییرات آیین نامه استاندارد 2800 زلزله سال 92، تفاوت های آیین نامه 2800 زلزله ویرایش 4 با ویرایش 3، پیشنویس آیین نامه زلزله 2800 ویرایش چهارم، دانلود رایگان مطالب مهندسی عمران، به روزترین مقالات و مطالب عمران،


نظرسنجی
بیشتر دوست دارید چه نوع مطالبی را در سایت عمرانکده دانلود کنید ؟ (میتوانید چند گزینه را انتخاب کنید)


جستجو
از سایت دیـگر ما دیـدن کنیـد
سیویلرن
لوگوی مجوز رسمی عمرانکده
logo-samandehi
درباره وبلاگ

عمرانکده ؛ بانک جزوات ؛ مقالات و پروژه های دانشگاهی و مهندسی عمران و ساختمان است. در عمرانکده جدیدترین و به روزترین مطالب عمرانی بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. هر چه را که نیاز دارید در عمرانکده به رایگان دانلود کنید.

مدیر وبلاگ : مهندس امینی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات