عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران - مطالب شهریور 1393

عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران
عمرانکده بهترین لحظات را برای شما آرزو دارد
به کانال تلگرام عمرانکده بپیوندید. جزوات،پروژه،فیلم،عکس،پاورپوینت،ورکشاپ و . . .! www.Telegram/omrankadeh

عمرانکده بهترین مکان برای تبلیغات شماست.محصول و یا خدمات خود را به هزاران مخاطب صنعت ساختمان و عمران معرفی کنید. .
کارامحاسب ایتبس سون کنترل - سیویلرن  نرم افزار طراحی اتصالات فولادی DCON   نرم افزار فم دیزاین

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
نویسندگان
مهندس امینی (533)
تبلیغات

بسپار

محکدر رابطه با عملکرد ساختمان ها در برابر زلزله ؛ صحبت بسیار شده است. عملکرد اسکلت های ساختمان های فولادی و بتنی بارها و بارها در برابر زلزله مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. ولی در این پی دی اف قصد داریم شما کاربران محترم را با عملکرد فونداسیون ها و پی ها در برابر زلزله آشما سازیم. چنانچه علاقه مندید با عملکرد لرزه ای پی ها آشنا شوید ؛ این مطلب را دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehseoahan

عملکرد پی ها در برابر زلزله
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 29 شهریور 93 ساعت: 08:52 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده ،
برچسب ها : عملکرد فونداسیون در برابر زلزله، رفتار لرزه ای پی ها در مقابل زلزله، عملکرد شالوده در مقابل زلزله، رفتار شالوده ها و پی ها، بررسی عملکرد رفتار فونداسیون در ساختمان ها،چنانچه علاقه مند هستید درباره انواع سیستم های نوین سازه ای موجود در ساختمان های بتنی اطلاعاتی کسب کنید ؛ این پی دی اف را از دست ندهید. در این پی دی اف شما عزیزان با انواع سیستم های سازه ای بتن ارمه آشنا شده و روشهای اجرای هر کدام را خواهید آموخت. علاقه مندان میتوانند در ادامه از لینک زیر این پی دی اف آموزنده را دانلود و مطالعه نمایند.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

سیستم های نوین سازه ای بتن آرمه


داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 29 شهریور 93 ساعت: 08:35 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده ،
برچسب ها : انواع سیستم های سازه ای بتن آرمه، سیستم های سازه ای نوین بتنی، ساختمان های صنعتی، تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان، سازه های بتن آرمه جدید، ساختمان های بتنی با تکنولوژی های جدید، انواع ساختمان های بتن آرمه نوین،همانطور که دوستان محاسب و عزیزان طراح سازه ها میدانند ؛ در مبحث نهم ویرایش سال 92 ؛ مقادیر محاسبه المانهای مرزی در دیوارهای برشی تغییر یافته است. در مطلبی که امروز برای شما عزیزان آماده دانلود شده است ؛ روشی برای محاسبه طول المان مرزی در دیوارهای برشی بر اساس مبحث نهم 92 توسط نرم افزار رایج ایتبس بیان شده است. این پی دی اف توسط همکار عزیز جناب اقای مهندس سیامک حسین زاده میبدی تهیه و تنظیم شده است. در ادامه شما عزیزان را به دانلود این پی دی اف دعوت میکنیم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

استخراج طول ناحیه مرزی دیوار برشی بر اساس مبحث نهم 92 توسط نرم افزار ETABS
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 29 شهریور 93 ساعت: 08:05 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده ،
برچسب ها : روش محاسبه طول المان مرزی در دیوارهای برشی، تععین طول ناحیه مرزی دیوارها، Boundary Element، استخراج ناحیه مرزی دیوار برشی در ایتبس، روش محاسبه و تعیین طول المان مرزی طبق مبحث نهم 92 در ETABS، المان لبه در دیوارهای برشی، محاسبه طول ناحیه مرزی در نرم افزار ایتبس،یکی از مواردیکه همیشه در طراحی سازه های بتن آرمه و در هنگام استخراج میلگردها از نتایج نرم افزار ایتبس ؛ وقت گیر و خسته کننده می باشد ؛ محاسبه مساحت میلگردها و  در ادامه تبدیل مقدار As ارائه شده توسط نرم افزار به تعداد میلگرد مورد نیاز با سایز مناسب میباشد. در این بخش جدولی برای شما عزیزان محاسب و همچنین شما دانشجویان محترم آماده دانلود شده است که با آن میتوانید مقدار As ارائه شده در ایتبس را به تعداد و سایز مناسب تبدیل نمایید. روش کار بدین صورت است که شما ابتدا بایستی مقدار As را از اینبس قرائت نموده و سپس همان مقدار را در جدول فوق بیابید و ببنید که با این مقدار As چه سایز و چه تعداد میلگردی میتوانید برای تیر یا ستون مورد نظرتان قرار دهید. کار با این جدول بسیار راحت بوده و همچنین کار شما را در استخراج میلگردها بسیار آسان میکند. پس وقت را از دست نداده و همین االان این جدول بسیار کم حجم و کاربردی را از لینک زیر دانلود کنید. امید است که مورد استفاده تان قرار گیرد.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

دانلود جدول میلگردها (جهت استخراج میلگردها از نتایج ایتبس)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 25 شهریور 93 ساعت: 11:32 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : پروژه کده ،
برچسب ها : جدول استخراج آرماتورها، جدول تحت اکسل میلگردها جهت محاسبه تعداد و سایز میلگردها از ایتبس، انتخاب میلگردها و تعداد آنها از نتایج نرم افزار توسط اکسل، تبدیل مقدار AS مورد نیاز به میلگردهای مناسب، چگونه مقدار As ارائه شئه در ایتبس برای تیر ستون ها را به آرماتور تبدیل کنیم؟، محاسبه و طراحی میلگردهای مورد نیاز در تیر و ستون،با وجود اینکه مدت زیادی از ابلاغ رسمی طراحی ساختمان های فولادی به روش حالت حدی در مبحث دهم میگذرد ولی هنوز بسیاری از مهندسین محاسب و دانشجویان محترم در ساخت ترکیبات بار طراحی بر اساس حالت حدی مشکل دارند. معاونت معماری و شهرسازی شهرداری شیراز در یک اقدام بسیار سودمند دست به تهیه یک دستورالمعل جامع وبسیار ارزشمند زده است. در این دستور العمل ساخت انواع ترکیبات بار اعم از ترکیبات بار شامل زلزله ؛ باد ؛ فشار خاک ؛ فشار سیال ؛ مولفه قایم زلزله ؛ ترکیبات بار تشدید یافته ؛ ترکیبات بار زلزله طیفی  ؛ اثر تغییر دما ؛ بار باران ؛ بار برف و غیره . . . به تفصیل آمده است. دانلود این فایل بسیار بسیار ارزشمند و مفید را به تمامی مهندسین محاسب ؛ دانشجویان و نوآموزان طراحی سازه های اکیداً و قویاً توصیه میکنیم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

توجه : این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید
دستورالعمل ساخت ترکیبات بار بر اساس طراحی به روس حالت حدی (نظام مهندسی استان فارس)

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 15 شهریور 93 ساعت: 12:09 ق.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ، آموزشکده ،
برچسب ها : دستورالعمل ساخت ترکیبات بار به روس حالت حدی، آموزش روش ساخت ترکیب بارهای LRFD، ساخت ترکیبات بار طراحی به روش ضرائب بار و مقاومت، ترکیبات بار زلزله استاتیکی و طیفی، ترکیبات بار زلزله تشدید یافته به روش حدی، ترکیبات بار برف و باران و فشار خاک و آب، ترکیبات بار بر اساس مبحث دهم ویرایش 92،بسیاری از کاربران سایت تقاضا داشتند که نقشه های اتوکدی سازه های خاص و جدید را برای دانلود در اختیارشان قرار دهیم. حتماً تا به امروز نام سازه های LSF را شنیده اید. سازه های LSF ؛ سازه های فولادی سبکی هستند که بصورت اتصالات پیچی و صنعتی به کار گرفته میشوند. در ادامه یک فایل اتوکد از نقشه های اجرایی این نوع سازه ها را ؛ برایتان آماده کرده ایم که میتوانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید. امید است که مورد توجه تان قرار گیرد.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

نمونه نقشه اتوکد سازه LSF
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 13 شهریور 93 ساعت: 11:41 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : پروژه کده ،
برچسب ها : دانلود نمونه نقشه اتوکد سازه ال اس اف، نقشه های سازه های فولادی LSF در فرمت اتوکد، نقشه های اجرایی سازه فولادی سبک LSF، LSF، پلان سازه های جدید LSF در اتوکد،بسیاری از دوستان و دانشجویان و حتی برخی از مهندسین بارها بارها درخواست داشته اند ؛ که درباره مدلسازی انواع سقف ها در ایتبس مطالبی را منتشر نماییم. ما نیز تصمیم گرفتیم  در اولین مورد ؛ یک فیلم آموزشی درباره نحوه مدل کردن سقف عرشه فولادی در اختیار دوستان و کاربران محترم قرار دهیم. در این فیلم آموزشی شما با طرز مدلسازی یک سقف عرشه فولادی آشنا خواهید شد. قابل ذکر است که این فیلم بسیار آموزنده است . لذا توصیه میگردد حتماً دانلود نمایید.امید است که از این آموزش نهایت استفاده را ببرید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

فیلم آموزش مدلسازی سقف عرشه فولادی در ایتبس
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 13 شهریور 93 ساعت: 09:54 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده تصویری ،
برچسب ها : مدلسازی سقف عرشه فولادی در ایتبس، نحوه مدل کردن سقف متال دک در نرم افزار ایتبس، دانلود فیلم آموزش مدلسازی سقف متال دک در ایتبس، Deck Modeling in Etabs، طراحی و محاسبه سقف عرشه فولادی، طراحی سقف عرشه فولادی در ایتبس،


صفحات سایت

تعداد صفحات : 2
1 2

نظرسنجی
بیشتر دوست دارید چه نوع مطالبی را در سایت عمرانکده دانلود کنید ؟ (میتوانید چند گزینه را انتخاب کنید)


جستجو
از سایت دیـگر ما دیـدن کنیـد
سیویلرن
لوگوی مجوز رسمی عمرانکده
logo-samandehi
درباره وبلاگ

عمرانکده ؛ بانک جزوات ؛ مقالات و پروژه های دانشگاهی و مهندسی عمران و ساختمان است. در عمرانکده جدیدترین و به روزترین مطالب عمرانی بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. هر چه را که نیاز دارید در عمرانکده به رایگان دانلود کنید.

مدیر وبلاگ : مهندس امینی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات