عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران - مطالب آبان 1393

عمرانکده،بانک اطلاعات مهندسی عمران
عمرانکده بهترین لحظات را برای شما آرزو دارد
به کانال تلگرام عمرانکده بپیوندید. جزوات،پروژه،فیلم،عکس،پاورپوینت،ورکشاپ و . . .! www.Telegram/omrankadeh

عمرانکده بهترین مکان برای تبلیغات شماست.محصول و یا خدمات خود را به هزاران مخاطب صنعت ساختمان و عمران معرفی کنید. .
کارامحاسب ایتبس سون کنترل - سیویلرن  نرم افزار طراحی اتصالات فولادی DCON   نرم افزار فم دیزاین

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
نویسندگان
مهندس امینی (533)
تبلیغات

بسپار

محکخیلی از کاربران عزیز همیشه تقاضای یک جزوه خوب از ایتبس و سیف داشته اند. به غیر از جزوه جناب دکتر حسین زاده , این جزوه نیز که به تازگی به دستمان رسیده است ؛ جزء جزوات خوبی است که بنده در نت دیده ام. برای دوستانی که قصد یادگیری نرم افزارهای ایتبس و سیف را دارند ؛ دانلود این جزوه توصیه می گردد. یک نکته رو به دوستان عزیزی که قصد دارند کار محاسبات و طراحی را شروع کنند ؛ بگیم که برای محاسب شدن فقط یادگیری نرم افزار کافی نیست . مقدمه محاسب شدن ؛ یادگیری اصول مهندسی زلزله و بارگذاری و طراحی دستی المانهای فولادی  بتنی است. برای یادگیری اصول مهندسی زلزله میتوانید جزوه پست قبل را دانلود نمایید.برای همه دانشجویان و مهندسینی که قصد یادگیری طراحی و محاسبات سازه های را دارند ؛ ارزوی توفیق داریم.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahanدانلود جزوه کامل و جامع ایتبس و سیف Etabs & Safe
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 30 آبان 93 ساعت: 09:50 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : جزوه کده ، آموزشکده ،
برچسب ها : آموزش رایگان ایتبس و سیف، دانلود رایگان جزوه Etabs و Safe، جزوه کامل طراحی ساختمان با ایتبس، طراحی فونداسیون با سیف، آموزش نرم افزار Safe، دانلود جزوه سیف و ایتبس به زبان ساده، یادگیری نرم افزار ایتبس و شیف،در این بخش جزوه جامع و کاملی از مهندسی زلزله در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. در این جزوه به تمامی مسئل مهندسی زلزله و همچنین بارگذاری و مقدماتی برای کار با نرم افزار ایتبس بیان شده است. این جزوه علاوه بر اینکه برای دانشجویانی که درس مهندسی زلزله را دارند بسیار مفید است ؛ برای استفاده مهندسین و دانشجویانی که قصد یادگیری محاسبات و طراحی سازه ها در نرم افزار ایتبس را دارند؛ اکیداً توصیه میگردد. این جزوه بسیار خوب که کاری است از مهندس "مهدی افتخاری" را میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

جزوه مهندسی زلزله ؛ بارگذاری و مقدمات کار با نرم افزار Etabs
جزوه مهندسی زلزله ؛ بارگذاری و مقدمات کار با نرم افزار Etabs

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 30 آبان 93 ساعت: 09:36 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : جزوه کده ،
برچسب ها : دانلود رایگان جزوه مهندسی زلزله، اصول مهندسی زلزله و بارگذاری، مقدمات یادگیری نرم افزار ایتبس، دانلد جزوه جامع و کامل مهندسی زلزله، اصول مهندسی زلزله و طراحی سازه ها، دانلود جزوه اصول مقدماتی طراحی سازه های در Etabs، دانلود رایگان جزوات مهندسی عمران،بر طبق روال همیشگی و دوره های قبل آزمون نظام مهندسی ساختمان ؛ در "عمرانکده سپاهان" شاهد پاسخ های تشریحی و کلیدهای مربوط به هر آزمون خواهید بود. در این بخش پاسخ تشریحی و جوابهای آزمون های محاسبات ؛ نظارت و اجرا رشته عمران و معماری قابل دانلود است. برای دانلود پاسخنامه هر آزمون بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید. لینک هایی که کار نمی کنند ؛ هنوز پاسخنامه آنها منتشر نشده است. لذا منتظر باشید تا بزودی پاسخ ها را برایتان آپلود خواهیم نمود. با آرزوی موفقیت و کامیابی برای تمام مهندسین و داوطلبین گرامی در آزمون 22 و 23 آبان 93

توجه : برای دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون محاسبات ؛ نظارت و اجرا 
 رشته عمرانویژه مردادماه 94 ؛ اینجا  کلیک کنید.

پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون محاسبات ؛ نظارت و اجرا ورود به حرفه رشته عمران و معماری - آبانماه 93

توجه : دانلود تمامی پاسخنامه ها رایگان است.

دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نظارت رشته عمران (آبانماه 93) (آپلود شد )

دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون محاسبات رشته عمران (آیانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون اجرا رشته عمران (ابانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود
پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون طراحی رشته معماری (ابانماه 93)

دانلود
پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نظارت رشته معماری (ابانماه 93)

دانلود
پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون تاسیسات مکانیکی (ابانماه 93)

دانلود
پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون تاسیسات برقی (ابانماه 93)

دانلود
پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نقشه برداری (ابانماه 93)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 22 آبان 93 ساعت: 06:44 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : تستکده ،
برچسب ها : دانلود پاسخنامه تشریحی آزمونهای ورود به حرفه مهندسی آبانماه 93، پاسخنامه تشریحی آزمون محاسبات و نظارت و اجرا رشته عمران آبانماه 93، جواب های آزمون های نظارت و طراحی و اجرا رشته عمران آبانماه 93، پاسخ تشریحی آزمون نقشه برداری اشتغال به کار مهندسی آبانماه 93، دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون تاسیسات مکانیکی و برقی نظام مهندسی ساختمان آبانماه 93، کلید پاسخ سواالات آزمون محاسبات و نظارت و اجرا سازمان نظام مهندسی ساختمان آبانماه 93، کلید آزمونهای ورود به حرفه مهندسی 22 و 23 آبان 93،بالاخره 22 آبانماه هم آمد و داوطلبین و مهندسین عزیز هم رفتند تا بار دیگر خودشان را در معرض یک آزمون دیگر قرار دهند. آزمونی که شاید برای دسته ای از مهندسین ؛ آزمونی سرنوشت ساز و برای برخی دیگر فقط از روی اجبار و اینکه ما هم باید پروانه داشته باشیم ؛ بود.
بر اساس قولی که چند تن از دوستانمان برای ارسال سوالات آزمون نظارت و اجرا و هم آزمون محاسبات که انشاالله فردا برگزار خواهد شد ؛ با نیز به دوستان و کاربران محترم قول خواهیم داد که در اسرع وقت سوالات را برای دانلود در اختیارتان قرار دهیم. منتظر انتشار سوالات باشید و از دادن پیام خودداری نمایید.

توجه : برای دانلود سوالات و پاسخ تشریحی آزمون محاسبات ؛ نظارت و اجرا 
 رشته عمرانویژه مردادماه 94 ؛ اینجا کلیک کنید.

دانلود رایگان سوالات آزمون ورود به حرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان رشته عمران و معماری (آبانماه 93)

دانلود سوالات آزمون نظارت رشته عمران (آبانماه 93) (آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون محاسبات رشته عمران (آیانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون اجرا رشته عمران (ابانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون طراحی رشته معماری (ابانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون نظارت رشته معماری (ابانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون تاسیسات مکانیکی (ابانماه 93)

دانلود سوالات آزمون تاسیسات برقی (ابانماه 93)
(آپلود شد )

دانلود سوالات آزمون نقشه برداری (ابانماه 93)
(آپلود شد )
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 22 آبان 93 ساعت: 05:54 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : تستکده ،
برچسب ها : دانلود سوالات آزمون ورود به حرفه آبان 93، دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی آبانماه 93، سوالات آزمون نظارت و محاسبات آبان ماه 93 رشته عمران، دانلود سوالات آزمون طراحی و نظارت و اجرای رشته معماری ابان 93، سوالات تاسیسات مکانیکی و برقی و نقشه برداری نظام مهندسی آبان 93، دانلود رایگان تست های آزمون محاسبات و نظارت و اجرا رشته عمران آبان ماه 93، سوالات آزمون پروانه اشتغال به کار مهندسی عمران و معماری آبان ماه 93،همیشه در کلاسهای خصوصی و عمومی بنده ؛ دانشجویان نحوه ترسیم و مدلسازی رمپ های راه پله را از بنده سوال می کنند. برای اینکه بتوانم بصورت یکجا جواب تمام دانشجویان عزیز و همچنین دیگر مخاطبانی که در این زمینه مشکل دارند را بدهم ؛ یک فیلم آموزشی برای آنها در این قسمت در نظر گرفته ام.این فیلم آموزشی توسط یکی از دوستان و کاربران محترم عمرانکده سپاهان برای من ارسال شده است. در این فیلم نحوه ترسیم و مدلسازی رمپ راه پله ها در نرم افزار Etabs به صورت واضح و روشن بیان شده است. دانلود و مشاهده این فیلم برای نوآموزان و حتی مهندسینی که تا به امروز در مدلهایشان ؛ راه پله را مدل نکرده اند میتواند بسیار مفید واقع شود. پس فرصت را از دست ندهید و سریعاً این آموزش بسیار مفید را دانلود نمایید. امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار گیرد.

دانلود

رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

فیلم آموزشی ترسیم رمپ راه پله در ساختمان توسط نرم افزار Etabs

داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 18 آبان 93 ساعت: 04:13 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده تصویری ،
برچسب ها : فیلم آموزش ترسیم رمپ راه پله در ایتبس، مدلسازی راه پله در Etabs، دانلود رایگان فیلم آموزشی ترسیم راه پله در نرم افزار Etabs، مدلسازی رمپ راه پله ها در نرم افزار ایتبس، آموزش تصویری مدلسازی پله در ایتبس، آموزش رایگان ایتس، ترسیم پله در ایتبس،در این قسمت شما عزیزان را به دانلود و مطالعه یک پی دی اف بسیار آموزنده دعوت می کنیم. این پی دی اف تحت عنوان "ضوابط و مقررات تهیه  ترسیم نقشه های معماری برای سازه های مسکونی" توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان تهیه و منتشر شده است و مرجع مناسبی برای آگاهی از ضوابط نقش های معماری ساختمان های مسکونی است. در این پی دی اف به نحوه تهیه آلبوم معماری و جزئیات آن پرداخته شده است.همچنین به ضوابط و مقررات معماری پارکینگ ها و راه پله ها نیز اشاره شده است. دانلود و مطالعه این پی دی اف را به تمام دوستان معمار و نقشه کش و همچنین دوستان محاسب و مهندسین سازه اکیداً توصیه میگردد.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

ضوابط و مقررات تهیه و ترسیم نقشه های معماری (کاربری مسکونی)ضوابط و مقررات تهیه و ترسیم نقشه های معماری (کاربری مسکونی)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 18 آبان 93 ساعت: 03:35 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : آموزشکده ، پروژه کده ،
برچسب ها : ضوابط معماری ساختمان های مسکونی، مقررات تهیه نقشه های معماری سازه های مسکونی، جزوه تهیه و ترسیم نقشه ههای معماری، آموزش نحوه تهیه آلبوم معماری، آیین نامه ترسیم نقشه های معماری، ضوابط ترسیم نقشه های پلان ؛ مقطع و برش، مقررات معماری راه پله و پارکینگ،در این بخش یک پیشکش تقدیم پژوهشگران ؛ محققان ؛ طراحان و دانشجویان و کلیه مهندسین محاسب و غیره ؛ میگردد. نیازی به توضیح اضافه نیست. چرا که آیین نامه بتن آمریکا نیازی به توضیح ندارد و همه اهل فن منتظر نسخه 2014 آن بودند. از لینک زیر میتوانید آخزین نسخه آیین نامه بتن آمریکا ACI را دانلود و مطالعه نمایید.

دانلود
رمز فایل فشرده : omrankadehsepahan

 آیین نامه بتن امریکا نسخه 2011 (ACI-318M-11) را نیز میتوانید از اینجا دانلود نمایید.

دانلود رایگان آیین نامه بتن آمریکا ACI-318R نسخه 2014 (جدیدترین ورژن آیین نامه ACI آمریکا)
داغ کن - کلوب دات کام

نویسنده : ا تاریخ ارسال پست: : 12 آبان 93 ساعت: 06:08 ب.ظ ا نظرات ()
موضوع : نشریه کده ،
برچسب ها : داتلود رایگان آخرین نسخه ایین نامه بتن آمریکا سال 2014، دانلود نسخه 2014 ایین نامه بتن آمریکا ACI، ACi 318R-14، جدیدترین آیین نامه بتن ACH ورژن 14، ورژن 2014 آیین نمه بتن آمریکا، دانلود نسخ 2014 و 2011 آیین نامه بتن آمریکا ACI، ACI 318M-11،


صفحات سایت

تعداد صفحات : 2
1 2

نظرسنجی
بیشتر دوست دارید چه نوع مطالبی را در سایت عمرانکده دانلود کنید ؟ (میتوانید چند گزینه را انتخاب کنید)


جستجو
از سایت دیـگر ما دیـدن کنیـد
سیویلرن
لوگوی مجوز رسمی عمرانکده
logo-samandehi
درباره وبلاگ

عمرانکده ؛ بانک جزوات ؛ مقالات و پروژه های دانشگاهی و مهندسی عمران و ساختمان است. در عمرانکده جدیدترین و به روزترین مطالب عمرانی بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. هر چه را که نیاز دارید در عمرانکده به رایگان دانلود کنید.

مدیر وبلاگ : مهندس امینی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات